Рюкзак спортивний міський CHAMPION 25л 905 пудровий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 905
559 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 871-16-35
Forsports- +380 (68) 177-33-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак спортивний міський CHAMPION 25л 905 пудровий

Опис товару
Рюкзак –це один з найпопулярніших і затребуваних аксесуарів практично у всіх видах спорту. Він стане невідємним атрибутом під час їзди на велосипеді, катання на лижах, самокаті і будь-якому іншому транспорті. Зручний, практичний, сучасний рюкзак дозволить компактно упакувати спорядження та інші необхідні речі, тим самим звільнивши руки від зайвих сумок.
Характеристики:
- призначення: для зберігання і транспортування речей;
- матеріал: поліестер;
- розмір: 46x32x15 см;
- колір: фіолетовий, сірий, пудровий, чорний, рожевий, синій.
Основні характеристики товару
Колір
ПудровийСтан
НовеМатеріал
ПоліестерПідлога
Унісекс
Знижка -5%.
А ще для всіх наших постійних клієнтів діє знижка -5%. Тому мерщій за покупками:)НАШІ ПЕРЕВАГИ
1
Доступна ціна
на весь асортимент товарів 2
Наші менеджери
радо допоможуть з вибором будь-якого товару 3
Тільки якісні товари
ми пропонуємо тільки якісні товари та завжди перевіряємо їх перед відправкою4
Клієнт завжди правий
у разі виникнення спірних моментів завжди вирішуємо їх у бік покупця 5
Швидкість
швидко обробляємо та надсилаємо ваші замовлення Як оформити замовлення?
01
Залишіть заявку на сайті або зателефонуйте нам 02
Наш менеджер уточнить усі деталі замовлення 03
Вкажіть спосіб доставки товару та його оплати* 04
Ми відправимо ваше замовлення якнайшвидше *При великих оптових замовленнях працюємо за передоплатою у розмірі до 10%
При замовленні на суму від 3 000 грн -
доставка за наш рахунок
доставка за наш рахунок
Подивіться, що кажуть покупці
про наш магазин
Покупець
"Чудова пов'язка- якісна і дуже приємна на дотик! Дитина в захваті! Дякую за швидкий зворотній зв'язок і чудову якість товару! Вдячних Вам клієнтів і активних продажів! "Ігор
Гарно усе підказали по товару. Товар якісний, відповідає інформації на сайті. Олена
Виглядає на всі 💯! Якість супер, ціна ще краще, дуже дякую за підбір розмірів, рекомендую 👍 Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Жорсткий каркас, Лямки анатомічної форми |
| Колір | Пудровий |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 32 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴


















