Сітка волейбольна SP-Sport з металевим тросом C-8605 (для вулиці та зали)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: C-8605
1 299 ₴/комплект
Показати оптові ціни- +380 (68) 177-33-12
Сітка волейбольна SP-Sport з металевим тросом C-8605 (для вулиці та зали)

Якісна сітка для волейболу виготовлена з міцного поліестерового шнура чорного кольору. Широка окантувальна стрічка - біла. Матеріал здатний витримувати постійні навантаження, стійкий до деформації та перепаду температур. Завдяки оптимальній товщині шнура сітка дуже довговічна. Осередки квадратної форми мають розмір 12х12 см. Зафіксувати виріб на стійках дозволяє металевий трос у комплекті. Завдяки тканинній оболонці з полівінілхлориду, під час випадкових торкань він не ушкоджує ні сітки, ні волейбольного м'яча.
Класична сітка для волейболу має стандартні розміри, що дають змогу використовувати її на будь-яких критих майданчиках.
Зносостійкий виріб дозволить вам не один рік насолоджуватися грою, адже стійкий матеріал добре зберігає свої властивості навіть в умовах регулярної експлуатації. Це ідеальний варіант для навчання спортсменів чи аматорської гри.
- розміри сітки: ширина - 9.5 м, висота - 1 м;
- материал нити: полиэстер;
- товщина нитки: 4.2 мм;
- форма комірки: квадратна 12*12 см;
- колір: чорний;
- в комплекті: металевий трос + сумка для зберігання.

НАШІ ПЕРЕВАГИ
Як оформити замовлення?
доставка за наш рахунок
Подивіться, що кажуть покупці
про наш магазин
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігрова сітка |
| Призначення | Волейбол |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма комірки | Квадратна |
| Діаметр | 4.2 мм |
| Довжина комірки сітки | 120 мм |
| Ширина комірки сітки | 120 мм |
| Кількість | 1 |
| Особливості | Шнур підвищеної міцності, Металевий трос в комплекті, Чохол |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 9.5 м |
| Ширина | 1 м |
- Ціна: 1 299 ₴/комплект


















