Рюкзак міський з органайзером спортивний рюкзак JDAN 995 20л
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 995
639 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 177-33-12
Рюкзак міський з органайзером спортивний рюкзак JDAN 995 20л

Виготовлений із міцного поліестеру (PL), рюкзак JDAN 995 відрізняється високою зносостійкістю та стійкістю до вологи. Матеріал забезпечує захист ваших речей від несподіваних опадів та забруднень, зберігаючи їх у чистоті та безпеці.
Ця модель оснащена зручними лямками, що регулюються, які дозволяють налаштувати рюкзак під індивідуальні параметри. Це забезпечує комфортне носіння навіть за тривалого використання.
Практичний розмір 46x30x14 см робить рюкзак ідеальним для щоденних потреб. Він легко містить документи формату А4, книги, гаджети та інші особисті речі. Внутрішній органайзер допомагає раціонально розподілити простір та зберегти порядок у рюкзаку.
Характеристики:
- призначення: для зберігання і транспортування речей;
- матеріал: поліестер;
- розмір: 30x14x46 см;
- колір: чорний, червоний, оливковий, сірий, синій.

НАШІ ПЕРЕВАГИ
Як оформити замовлення?
доставка за наш рахунок
Подивіться, що кажуть покупці
про наш магазин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Лямки анатомічної форми, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 30 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 639 ₴



















